BVLGARI SERPENTI slaví 75 let

Příběh hadí ikony BVLGARI SERPENTI se začal psát koncem 40. let 20. století a od té doby patří k nejslavnějším a nejžádanějším v oboru šperkařství a hodinářství. Šperkové hodinky a později náramky s motivem hada ovíjejícího se kolem zápěstí formou trubicovitých článků zhotovených důmyslnou technikou Tubogas v sobě spojují mistrovství zlatníků s uměním mistrů hodinářů.

Jak šel čas, ikona Serpenti se měnila, hadí hlavu například zdobily oči v podobě diamantů, rubínů, smaragdů…  

BVLGARI SERPENTI slaví 75 let

Poslední dekády jsou spjaty s novým zpracováním slavné hadí siluety formou exkluzivních šperků – prstenů, náhrdelníků, náušnic, bohatě zdobených drahokamy nebo dokonce formou uzávěru na luxusních kabelkách. Je to další etapa slavné legendy hada, která sahá do hluboké minulosti a kterou proslavila i sama královna Kleopatra. 

BVLGARI SERPENTI slaví 75 let

U této jedinečné příležitosti výročí BVLGARI SERPENTI se zrodila kampaň značky „Serpenti 75 Years  of Infinite Tales“, která představuje vývoj ikony prostřednictvím strhujícího příběhu od prvních hodinek až po dnešní špičková díla. Po návštěvě prestižních evropských destinací bude do 16. dubna výstava otevřena v Národním muzeu Thyssen-Bornemisza v Madridu. 

BvlgariBVLGARI SerpentiHodinky