ESTATE AWARDS pro The Mozart Prague

kategorie: Hospitality & Leisure a v kategorii Rekonstrukce roku

The Mozart Prague hotel je kulturní a architektonická dominanta Prahy, pětihvězdičkový hotel s nádherným a ničím nerušeným výhledem na Vltavu a Pražský hrad. V letošním roce byl nominován na ocenění Estate Awards v kategorii Hospitality & Leisure a v kategorii Rekonstrukce roku. Jedná se o transparentní soutěž v oblasti developmentu, jež si klade jasný cíl: přispět ke kultivaci trhu, a zasadit se tak i o jeho další růst. Soutěž oceňuje developerské projekty, splňující přísná každoroční kritéria pro nominaci: projekt se nachází na území České republiky a jeho kolaudace či zásadní rekonstrukce proběhla v předem stanoveném termínu.

Odborná porota je tvořena z předních insiderů nejen z oboru real estate, ale i ze zástupců jednotlivých profesí, akademické sféry a významných institucí s vlivem na developerský segment, stavební proces a realitní scénu. Za soutěží Estate Awards stojí magazín Estate, v současnosti nejvlivnější titul zabývající se developmentem a realitním trhem, jenž si odnesl první místo v kategorii Best in Real Estate z letošního ročníku prestižní soutěže Fénix Content Marketing Awards. Cílem soutěže je vybrat ty nejlepší developerské projekty realizované v soutěžním období.

The Mozart Prague je skutečným objevem pro všechny milovníky umění, nabízející úžasnou kombinaci mezinárodních uměleckých děl a starožitného nábytku v pokojích a ve veřejných prostorách. Díky citlivému projektu rekonstrukce historického objektu Pachtova Paláce a Jiráskova domu na luxusní pětihvězdičkový hotel, získal v této prestižní soutěži 2. místo v kategorii Hospitality & Leisure, a v kategorii Rekonstrukce roku obsadil místo 3. Díky tomu se tak náš hotel zařadil mezi další úspěšné developerské projekty v České republice.

Stefan Rådström, generální ředitel hotelu The Mozart Prague po oznámení výsledků soutěže řekl: „Je mi ctí, reprezentovat tento architektonický skvost, toto unikátní místo. Naše skvělé umístění na 2-hém místě v kategorii Hospitality & Leisure i 3-tí místo v kategorii Rekonstrukce roku mne jen utvrzují v tom, že veškeré kroky, které děláme, naše vize pro rozvoj tohoto krásného hotelu, jsou správné a úspěšné. Věřím, že tato ocenění jsou jen první z mnoha, a přispějí k dalšímu rozkvětu naší společnosti. Samozřejmě velké poděkování patří našim majitelům, rodině Ott, jejichž láska k historii sehrála klíčovou roli v tomto skvělém úspěchu.“

ESTATE AWARDSESTATE AWARDS pro The Mozart PragueThe Mozart Prague