Mare nostrum

Hublot vás zve na nezapomenutelnou okružní plavbu po Středozemním moři

Značka Hublot si pro svou jedinečnou kolekci vypůjčila latinský název Mare nostrum (Naše moře), kterým staří Římané označovali Středozemní moře. Během unikátní plavby po azurově modrých vodách vás Hublot zavede do několika překrásných destinací rozesetých od španělských břehů přes Francii, Itálii a Řecko až do sluncem zalitého Turecka. V každé z nich přitom najdete jeden z butiků značky, v nichž si můžete pořídit jejich vlastní limitovanou edici hodinek. Během nezapomenutelné letní plavby objevíte opravdu žhavé kousky!

HUBLOT MARE NOSTRUM

ITÁLIE – Forte dei Marmi

Toskánské přímořské letovisko Forte dei Marmi se zapsalo do historie díky nezapomenutelnému filmu Carla Vanzina z roku 1983 Sapore di Mare (Chuť moře). Toto léto se stalo domovem zcela nového butiku Hublot a u příležitosti jeho otevření se představuje i limitovaná edice 35 kusů hodinek Classic Fusion Chronograph navržených exkluzivně pro toto místo. Model má pouzdro o průměru 45 mm vyrobené z leštěné béžové keramiky, se kterým je sladěný i číselník a kaučukový řemínek (krom béžového je připraven i modrý). Uvnitř pouzdra pracuje automatický strojek HUB1143 s chronografem a rezervou chodu 42 hodin.

HUBLOT MARE NOSTRUM

ŘECKO – Mykonos

Jeden z nejpopulárnějších řeckých ostrovů se proslavil díky slavným plážím, nočním klubům a dá se říci, že dnes už i díky speciálním edicím hodinek Hublot. Letos je to již po desáté, co se hodinky inspirované atmosférou tohoto ostrova představují v jedinečné letní edici, která tentokrát čítá 50 kusů. Model založený na kultovním chronografu Classic Fusion Chronograph v sobě snoubí tmavě modrou barvu s teplým růžovým zlatem, které evokují západ slunce. Právě kvůli němu se na ostrov sjíždějí romantici z celého světa. Motiv lopatek na jednom ze sčítačů chronografu našel inspiraci v ikonických větrných mlýnech Kato Myli, které jsou součástí ikonického panorama ostrova.

HUBLOT MARE NOSTRUM

TURECKO – Bodrum

Jedním z nových míst, kde Hublot otvírá svůj butik je Bodrum. Město je vystavěné z kamene, který byl použit pro jeden z divů světa – Mauzoleum v Halikarnassu. Leží na březích Egejského moře, jehož zářivě modrá barva se stala předobrazem číselníku (a jednoho ze dvou řemínků vyrobených z krokodýlí kůže) hodinek Classic Fusion Chronograph Boutique Bodrum. Limitovaná edice 25 kusů disponuje titanovým pouzdrem o průměru 45 mm, ve kterém je uložen automatický strojek HUB1143.

HUBLOT MARE NOSTRUM

ŠPANĚLSKO – Ibiza

Není žádným překvapením, že Hublot miluje Ibizu. Tento nejslavnější evropský party ostrov se může pochlubit zbrusu novým butikem Hublot, pro který byly navrženy speciální hodinky Classic Fusion Chronograph Boutique Ibiza v limitované edici 50 kusů. V jejich tmavě modrém keramickém pouzdře, se kterým skvěle kontrastuje matný bílý číselník, se ukrývá automatický strojek, který kmitá v rytmu žhavé noci 28 800 vibracemi za hodinu. Jeden ze sčítačů chronografu zdobí symbol „Flower Power“, který se stal emblémem ostrova a který značí mír a lásku.

LVMH WATCH WEEK: Hublot představil žhavé novinky

LVMH WATCH WEEK 2023 Hublot představil žhavé novinky  pro rok 2023  Již počtvrté se hodinářské domy ze skupiny LVMH se...

Franck Muller Curvex CX Grand Central Tourbillon

Franck Muller Curvex CX Grand Central Tourbillon Značka, která vždy překvapí něčím novým, zároveň však jednoznačně...

Ambasador Hublot Djokovič získal v Melbourne svůj 10. titul

Ambasador Hublot Djokovič získal v Melbourne svůj 10. titul Praha, 20. února 2023 – Srbská tenisová hvězda potvrdila...

TAG Heuer Carrera Chronograph x Porsche Orange Racing

TAG Heuer Carrera Chronograph x Porsche Orange Racing Úplné začátky dnes slavné hodinářské značky TAG Heuer, zacílené...

Antiquorum zahájilo nový aukční rok

Antiquorum  zahájilo nový aukční rok Aukční síně hlásí mimořádně úspěšný rok 2022 s předpokladem, že i letošní rok...

CARTIER TANK FRANÇAISE

CARTIER TANK FRANÇAISE Nadčasový model, nositel francouzského stylu a synonymum elegance, to jsou slavné hodinky Tank...

Franck Muller Geneve Vanguard Snowflake

Franck Muller Geneve Vanguard Snowflake Originalita značky Franck Muller je pro milovníky hodinek lákavá s příchodem...

Breitling Super Chronomat B01 44

Breitling Super Chronomat B01 44 Synonymum pro pilotní hodinky – značka hodinek Breitling – se může pyšnit dlouhou a...

Watch & Wonders 2023

Watch & Wonders 2023 Stalo se už tradicí, že  nejočekávanějším obdobím roku v hodinářské komunitě je brzké jaro,...

Franck Muller Grail Watch

Franck Muller Grail Watch  Novinka Franck Muller Watch oživuje tři  ikonické chronografy značky, a to se staronovými...
HodinkyHUBLOTHUBLOT MARE NOSTRUMPánské hodinky