Mare nostrum

Hublot vás zve na nezapomenutelnou okružní plavbu po Středozemním moři

Značka Hublot si pro svou jedinečnou kolekci vypůjčila latinský název Mare nostrum (Naše moře), kterým staří Římané označovali Středozemní moře. Během unikátní plavby po azurově modrých vodách vás Hublot zavede do několika překrásných destinací rozesetých od španělských břehů přes Francii, Itálii a Řecko až do sluncem zalitého Turecka. V každé z nich přitom najdete jeden z butiků značky, v nichž si můžete pořídit jejich vlastní limitovanou edici hodinek. Během nezapomenutelné letní plavby objevíte opravdu žhavé kousky!

HUBLOT MARE NOSTRUM

ITÁLIE – Forte dei Marmi

Toskánské přímořské letovisko Forte dei Marmi se zapsalo do historie díky nezapomenutelnému filmu Carla Vanzina z roku 1983 Sapore di Mare (Chuť moře). Toto léto se stalo domovem zcela nového butiku Hublot a u příležitosti jeho otevření se představuje i limitovaná edice 35 kusů hodinek Classic Fusion Chronograph navržených exkluzivně pro toto místo. Model má pouzdro o průměru 45 mm vyrobené z leštěné béžové keramiky, se kterým je sladěný i číselník a kaučukový řemínek (krom béžového je připraven i modrý). Uvnitř pouzdra pracuje automatický strojek HUB1143 s chronografem a rezervou chodu 42 hodin.

HUBLOT MARE NOSTRUM

ŘECKO – Mykonos

Jeden z nejpopulárnějších řeckých ostrovů se proslavil díky slavným plážím, nočním klubům a dá se říci, že dnes už i díky speciálním edicím hodinek Hublot. Letos je to již po desáté, co se hodinky inspirované atmosférou tohoto ostrova představují v jedinečné letní edici, která tentokrát čítá 50 kusů. Model založený na kultovním chronografu Classic Fusion Chronograph v sobě snoubí tmavě modrou barvu s teplým růžovým zlatem, které evokují západ slunce. Právě kvůli němu se na ostrov sjíždějí romantici z celého světa. Motiv lopatek na jednom ze sčítačů chronografu našel inspiraci v ikonických větrných mlýnech Kato Myli, které jsou součástí ikonického panorama ostrova.

HUBLOT MARE NOSTRUM

TURECKO – Bodrum

Jedním z nových míst, kde Hublot otvírá svůj butik je Bodrum. Město je vystavěné z kamene, který byl použit pro jeden z divů světa – Mauzoleum v Halikarnassu. Leží na březích Egejského moře, jehož zářivě modrá barva se stala předobrazem číselníku (a jednoho ze dvou řemínků vyrobených z krokodýlí kůže) hodinek Classic Fusion Chronograph Boutique Bodrum. Limitovaná edice 25 kusů disponuje titanovým pouzdrem o průměru 45 mm, ve kterém je uložen automatický strojek HUB1143.

HUBLOT MARE NOSTRUM

ŠPANĚLSKO – Ibiza

Není žádným překvapením, že Hublot miluje Ibizu. Tento nejslavnější evropský party ostrov se může pochlubit zbrusu novým butikem Hublot, pro který byly navrženy speciální hodinky Classic Fusion Chronograph Boutique Ibiza v limitované edici 50 kusů. V jejich tmavě modrém keramickém pouzdře, se kterým skvěle kontrastuje matný bílý číselník, se ukrývá automatický strojek, který kmitá v rytmu žhavé noci 28 800 vibracemi za hodinu. Jeden ze sčítačů chronografu zdobí symbol „Flower Power“, který se stal emblémem ostrova a který značí mír a lásku.

Kampaň Carollinum s Tomášem Berdychem

ČAS PLAVAT PROTI PROUDU Společnost Carollinum, lídr v prodeji exkluzivních hodinářských značek na českém trhu,...

Antiquorum Hongkong

Important Modern & Vintage Timepieces & Jewelry  Hongkong  13. 6. 2023 Aukční síň Antiquorum uspořádala v...

Hublot představil ambasadora Nobody Listen

HUBLOT VE SVÉ RODINĚ VÍTÁ JAKUBA STRACHA ALIAS DJ NOBODYLISTEN Hublot mezi přátele své značky vítá další slavné české...

HUBLOT BIG BANG UNICO NESPRESSO ORIGIN

BIG BANG UNICO NESPRESSO ORIGIN Jedinečná fúze inovací a udržitelnosti dvou ikonických švýcarských značek Praha, 24....

Frederique Constant Classic Tourbillon

Frederique Constant Classic Tourbillon Letošní rok je pro značku Frederique Constant mimořádně významný. Jednak tím,...

Baume & Marcier Riviera

Baume & Marcier Riviera Počátky hodinářské značky Baume & Mercier sahají do hluboké minulosti, konkrétně do...

Antiquorum 2023

Aukce hodinek v Ženevě Aukční dům Antiquorum uspořádala ve dnech 14. a 15. 5. 2023 aukci hodinek Important Modern...

Hublot Spirit of Big Bang Sang Bleu

Hublot Spirit of Big Bang Sang Bleu Již sedmým rokem a třetím modelem hodinek Spirit of Big Bang Sang Bleu potvrzují...

Nové hodinky Cartier

Nové hodinky Cartier Pro hodinářský dům Cartier je čas cyklický, nikoliv lineární, jak je běžně vnímán. Tato jedinečná...

TAG Heuer Carrera Plasma Diamond d´Avant-Garde

TAG Heuer Carrera Plasma Diamond d´Avant-Garde Dosud známá především díky vysoce přesným sportovním hodinkám učinila...
HodinkyHUBLOTHUBLOT MARE NOSTRUMPánské hodinky