Mare nostrum

Hublot vás zve na nezapomenutelnou okružní plavbu po Středozemním moři

Značka Hublot si pro svou jedinečnou kolekci vypůjčila latinský název Mare nostrum (Naše moře), kterým staří Římané označovali Středozemní moře. Během unikátní plavby po azurově modrých vodách vás Hublot zavede do několika překrásných destinací rozesetých od španělských břehů přes Francii, Itálii a Řecko až do sluncem zalitého Turecka. V každé z nich přitom najdete jeden z butiků značky, v nichž si můžete pořídit jejich vlastní limitovanou edici hodinek. Během nezapomenutelné letní plavby objevíte opravdu žhavé kousky!

HUBLOT MARE NOSTRUM

ITÁLIE – Forte dei Marmi

Toskánské přímořské letovisko Forte dei Marmi se zapsalo do historie díky nezapomenutelnému filmu Carla Vanzina z roku 1983 Sapore di Mare (Chuť moře). Toto léto se stalo domovem zcela nového butiku Hublot a u příležitosti jeho otevření se představuje i limitovaná edice 35 kusů hodinek Classic Fusion Chronograph navržených exkluzivně pro toto místo. Model má pouzdro o průměru 45 mm vyrobené z leštěné béžové keramiky, se kterým je sladěný i číselník a kaučukový řemínek (krom béžového je připraven i modrý). Uvnitř pouzdra pracuje automatický strojek HUB1143 s chronografem a rezervou chodu 42 hodin.

HUBLOT MARE NOSTRUM

ŘECKO – Mykonos

Jeden z nejpopulárnějších řeckých ostrovů se proslavil díky slavným plážím, nočním klubům a dá se říci, že dnes už i díky speciálním edicím hodinek Hublot. Letos je to již po desáté, co se hodinky inspirované atmosférou tohoto ostrova představují v jedinečné letní edici, která tentokrát čítá 50 kusů. Model založený na kultovním chronografu Classic Fusion Chronograph v sobě snoubí tmavě modrou barvu s teplým růžovým zlatem, které evokují západ slunce. Právě kvůli němu se na ostrov sjíždějí romantici z celého světa. Motiv lopatek na jednom ze sčítačů chronografu našel inspiraci v ikonických větrných mlýnech Kato Myli, které jsou součástí ikonického panorama ostrova.

HUBLOT MARE NOSTRUM

TURECKO – Bodrum

Jedním z nových míst, kde Hublot otvírá svůj butik je Bodrum. Město je vystavěné z kamene, který byl použit pro jeden z divů světa – Mauzoleum v Halikarnassu. Leží na březích Egejského moře, jehož zářivě modrá barva se stala předobrazem číselníku (a jednoho ze dvou řemínků vyrobených z krokodýlí kůže) hodinek Classic Fusion Chronograph Boutique Bodrum. Limitovaná edice 25 kusů disponuje titanovým pouzdrem o průměru 45 mm, ve kterém je uložen automatický strojek HUB1143.

HUBLOT MARE NOSTRUM

ŠPANĚLSKO – Ibiza

Není žádným překvapením, že Hublot miluje Ibizu. Tento nejslavnější evropský party ostrov se může pochlubit zbrusu novým butikem Hublot, pro který byly navrženy speciální hodinky Classic Fusion Chronograph Boutique Ibiza v limitované edici 50 kusů. V jejich tmavě modrém keramickém pouzdře, se kterým skvěle kontrastuje matný bílý číselník, se ukrývá automatický strojek, který kmitá v rytmu žhavé noci 28 800 vibracemi za hodinu. Jeden ze sčítačů chronografu zdobí symbol „Flower Power“, který se stal emblémem ostrova a který značí mír a lásku.

HUBLOT a BERLUTI BIG BANG UNICO BERLUTI ALUMINIO

HUBLOT a BERLUTI představují novou limitovanou edici BIG BANG UNICO BERLUTI ALUMINIO Již pět let trvá kreativní...

S.Craft Red Devil

S.Craft Red Devil Rudý ďábel - novinka značky S.Craft, specialisty na skeletizaci hodinek. Po modelu Ultimate...

Aukce Monaco

Aukce Monaco  Important Modern & Vintage Timepieces 21.7.2021 Letní aukce v legendárním Salle Empire  v Hotel de...

Nový ambasador HUBLOT NOVAK DJOKOVIĆ

NOVÝ AMBASADOR HUBLOT NOVAK DJOKOVIĆ   Praha, 2. září 2021 – Novak Djoković se stal součástí rodiny Hublot a připojil...

Baselworld v rámci Geneva Watch Days

Baselworld v rámci Geneva Watch Days Od 30. srpna do 2. září 2021 bude během ženevských Watch Days vyčleněna v...

HUBLOT loves football

Letní party HUBLOT nejen pro fanoušky fotbalu Hodinářská značka švýcarského původu Hublot miluje sport a je oficiálním...

Párové hodinky PRIM

Párové hodinky PRIM – netradiční dárek, který nahradí i snubní prstýnek Plánujete svůj velký den a chcete, aby byl...

Armin Strom Gravity Equal Force

Armin Strom Gravity Equal Force  Exkluzivní značka Armin Strom se proslavila unikátními chronometrickými  vynálezy,...

Hublot Big Bang Sang Bleu II

Limitovaná edice hodinek Hublot Big Bang Sang Bleu II Jednou z letošních novinek značky Hublot je trojice modelů z...

Hublot Bol d’Or Mirabaud

Toto léto se vše točí kolem Ženevy Již 8. rok v řadě se Hublot stal oficiální časomírou Bol d'Or Mirabaud. Při té...
HodinkyHUBLOTHUBLOT MARE NOSTRUMPánské hodinky