HUBLOT a BERLUTI představují novou limitovanou edici BIG BANG UNICO BERLUTI ALUMINIO

Již pět let trvá kreativní spolupráce švýcarské hodinářské manufaktury Hublot s italskou módní značkou Berluti. V limitované edici sta kusů hodinek Big Bang Unico Berluti Aluminio se tentokrát luxusní tandem rozhodl ukázat nespočet odstínů šedi, na kterých ruku v ruce spolupracovali zruční řemeslníci obou značek.

HUBLOT A BERLUTI BIG BANG UNICO BERLUTI ALUMINIO

 „Nový model Big Bang Unico Berluti Aluminio není něco, co by od nás lidé čekali – a to je samozřejmě důvod, proč jsme ho udělali! Reflektuje hladkou saténovou strukturu betonu, který je ozdobou těch největších měst. Nenápadný ale technický, monochromatický ale plný nuancí, zkoumaá velmi minimalistickou tvůrčí půdu, na kterou nejsme zvyklí cestovat.
Kousek, který mnoho lidí překvapí!”   

Ricardo Guadalupe
CEO HUBLOT

„Big Bang Unico Berluti Aluminio je novým vyjádřením naší spolupráce s Hublot. Vytvářet monochromatický efekt prostřednictvím patinování je velmi náročná disciplína a aby hodinky získaly objem, je třeba dbát na dokonalý finiš kůže a počítat s vlivem slunečních paprsků. Kombinace naší ikonické kůže Venezia a zkušeností hodinářů Hublot přináší jedinečný, subtilní a moderní výsledek.”

Módní dům
BERLUTI

HUBLOT A BERLUTI BIG BANG UNICO BERLUTI ALUMINIO

Díky spojení pánského módního domu a nejrozporuplnější hodinářské značky světa vznikla v roce 2016 zcela nová podoba modelu Big Bang Unico. Společně se soustředili na propojení módy a hodinářství, kůže a titanu, tvaru a hmoty. Nejnovější Big Bang Unico Berluti Aluminio využívá sdílené know-how obou značek a přináší decentní, elegantní, monochromatický a nadčasový kousek. Jde o hodinky pro skutečné sběratele a znalce. Stejně jako poslední spolupráce Hublot a Berluti na modelu Big Bang Unico jde o v tomto případě o limitovanou edici pouhých 100 kusů.

Slavnou patinovanou kůži Venezia najdete nejen na leštěné titanové lunetě, ale i na číselníku, kde jsou do ní slova „Swiss Made” i indexy přímo zapracovány. Kůže je ukotvena mezi dvěma safírovými sklíčky a vystřižena tak, aby vynikla technická dokonalost strojku Unico s jeho ozubenými koly a flyback chronografem s rezervou chodu 3 dny. Ve spolupráci s Berluti byla vyvinuta speciální technika povrchové úpravy přírodní kůže, která díky včasné krystalizaci uchovává barevné odstíny a vykresluje kůži autentickým a neměnným způsobem. Také řemínek symbolizuje dokonalé propojení obou světů. K dispozici je ve dvou verzích – jedna z leštěné kůže Aluminio Venezia, druhá z patinované kůže Aluminio Venezia s motivem Scritto, která je určena exkluzivně pro japonský trh.

HUBLOT A BERLUTI BIG BANG UNICO BERLUTI ALUMINIO

Kůže Aluminio je jedním ze signifikantních povrchových úprav značky Berluti. Paprsky světla, které na ní dopadají, dokonale vykreslují její různé tóny. V případě tohoto modelu převzala značka Hublot odpovědnost za nový dvoudílný design lunety. Za pomoci tuhé lepkavé pryskyřice se kůže o tloušťce zhruba 1 mm vlepí do dílu ze šedého titanu a poté se přišroubuje k pouzdru hodinek. Díky tomu získává kůže na lunetě stejnou patinu, jako řemínek.

Aby byl výsledný efekt dokonalý, vybrala manufaktura Hublot hned několik materiálů z bohatých archivů, které má k dispozici. Pouzdro o velikosti 44 mm, stejně jako spona na řemínku, je vyrobené z titanu. Důležitou roli však sehrála i pryskyřice, wolfram, nebo rhodium se saténovým finišem, které zdobí ručky. Díky čtyřiceti letům zkušeností s nejrůznějšími hodinářskými materiály byl Hublot schopen vytvořit Big Bang, který dokonale ladí s odstíny patinované kůže Berluti.

Hodinky Big Bang Unico Berluti Aluminio získají zákazníci ve speciální dřevěné krabici, která krom hodinek obsahuje i kožené cestovní pouzdro a klíčenku Berluti ve tvaru lžíce na boty.

HUBLOT představil 100% keramické hodinky

HUBLOT představil první 100% keramické hodinky s minutovou repeticí Dvacet dlouhých let zabralo zručným řemeslníkům...

Hodinky Montblanc 1858 Geosphere Chronograph 0 Oxygen

Hodinky Montblanc 1858 Geosphere Chronograph 0 Oxygen Montblanc odstranil kyslík ze svých nejnovějších horolezeckých...

Hublot novinky na Watch and Wonders 2022

Hublot představil své nejžhavější novinky na Watch and Wonders 2022  Jeden z nejprestižnějších hodinářských veletrhů,...

Watches & Wonders 2022

Watches & Wonders 2022 31. 3. - 3. 4. 2022 Celkem 38 významných hodinářských značek se zúčastnilo letošního...

KYLIAN MBAPPÉ v nové kampani HUBLOT

KYLIAN MBAPPÉ v nové kampani HUBLOT  Jedním slovem: excelentní Jeden z nejlepších světových fotbalistů, Kylian Mbappé,...

CARTIER novinky 2022

Cartier novinky 2022 Na právě probíhajícím ženevském veletrhu Watches & Wonders byly představené hodinářské...

Aukce hodinek v Monaku

Aukce hodinek v Monaku Aukční síň Antiquorum zahájila letošní aukční rok 18. ledna v Monaku. Dražilo se celkem 178...

Franck Muller & Sporting Clube de Portugal

Franck Muller & Sporting Clube de Portugal Portugalský fotbalový klub letos slaví 115. výročí založení. V Primeira...

HUBLOT na Milan Fashion Week

HUBLOT USPOŘÁDAL JEDINEČNOU GALA VEČEŘIna Milan Fashion Week  Hodinářská značka Hublot miluje módu a tak nikoho nemůže...

INHORGENTA MUNICH 2022 II

INHORGENTA MUNICH 8. - 11. dubna 2022 V novém dubnovém termínu se letos po odmlce představí v plné kráse a s mimořádně...
BERLUTIBIG BANG UNICO BERLUTI ALUMINIOHodinkyHUBLOTHUBLOT A BERLUTI BIG BANG UNICO BERLUTI ALUMINIO