Unikátní duhové spektrum v podání značky HUBLOT BIG BANG INTEGRAL TOURBILLON RAINBOW

Už čtyři roky zdobí značka Hublot své hodinky pestrou paletou barev duhy. Ještě nikdy však nezkombinovala všech sedm barev v jednom modelu. To se teď mění. Na světlo světa totiž přivedla dva výjimečné kousky High Jewellery zdobené celým duhovým spektrem, a to od pouzdra, přes číselník až po náramek. Jeden model Big Bang Tourbillon z bílého zlata a druhý ze zlata King Gold umožňují prostřednictvím safírového sklíčka odhalit fascinující automatický stojek s tourbillonem. 

HUBLOT BIG BANG INTEGRAL TOURBILLON RAINBOW

Vždy když je řeč o Hublot, je třeba zmínit Art of Fusion. To se v průběhu let stalo synonymem této značky. Dnes už se o ní dá hovořit i ve spojení s Art of Colour, tedy uměním barev, které se jí podařilo dokonale osvojit a pevně zakořenit ho do svého DNA. Všechny materiály, které Hublot pro své hodinářské kreace používá, jsou plné barev. Ať už mluvíme o safíru, jemuž prostřednictvím svých zkušeností vdechuje nový život, nebo o zářivě barevné keramice, jejíž zpracování má značka patentované.

V duchu pop-artu a s vášní pro jasné tóny jde Hublot prostřednictvím svých hodinek doslova s barvou na trh. Barevná gradace, práce s kontrastem ani žádný odstín z pestré palety Pantone značce není cizí. Dokonce ani barvy potřebné pro „rainbow” efekt. Zatímco duhový trend vzal nedávno módní svět útokem, aby po čase opět zmizel, pro Hublot znamená polychromie všechno, jen ne pomíjivost. Duha v podání Hublot na rozdíl od módních trendů či meteorologické duhy přetrvává neustále už od roku 2017, kdy s ní značka poprvé vyšla na světlo světa. 

HUBLOT BIG BANG INTEGRAL TOURBILLON RAINBOW

Nejnovější model Big Bang Integral Tourbillon Rainbow se honosí váhou neskutečných 36 karátů, která stojí na 484 neviditelně zasazených kamenech sedmi druhů. Jsou vybroušeny do bagetového tvaru a společně vytváří duhové spektrum. Od jasně červených rubínů, fuchsiově růžových safírů a ultrafialových ametystů, přes topaz v odstínu Klein Blue, až po listově zelené tsavority a citronově žluté a jasně oranžové safíry. Všechny tyto barevné kameny zdobí dvě nápadné kreace s velkorysými rozměry pouzdra 43 mm. Zatímco jeden kus je vyrobený ze zlata King Gold, druhý je tvořený bílým zlatem. Integrovaný náramek ještě napomáhá velkolepému vizuálnímu dojmu, protože odstupňované barevné spektrum vyzařuje směrem ven od lunety k náramku.

HUBLOT BIG BANG INTEGRAL TOURBILLON RAINBOW

Barevná gradace u nových modelů je provedena velmi precizně, je jemná a přesto podmanivá. Pro člověka je velmi obtížné vybrat správnou barvu či kámen, aby vznikl perfektní efekt, co známe z přírody. Ta totiž kombinaci a sladění barev ovládá naprosto bezchybně. Reprodukce přírodní dokonalosti tak vyžaduje 1200 hodin práce zahrnující výběr kamenů a barev, broušení a usazování. To vše, aby byla zajištěna perfektní gradace barev a zdůrazněna umělecká přitažlivost díla. Špičkový řemeslníci nenechávají nic náhodě. Samozřejmě ani jedinečný mechanismus strojku, který se ukrývá v pouzdře a který je kompletně vyráběný ve švýcarské manufaktuře Hublot. Jeho nejvýraznějším prvkem je tourbillon umístěný na 6. hodině, který není o nic méně nápadný, než samotný model hodinek – s automatickým nátahem, mikrorotorem viditelným po straně číselníku a třemi můstky vyrobenými z průhledného safíru. Prostě a jednoduše – Hublot opět spojil inovace s odbornými znalostmi a propojil Haute Horlagerie a Haute Joaillerie ve skutečně ohromující hodinky.

Multikolor už rozhodně není módním faux-pas, spíše unikátní styl s mnoha fasetami. Všechny barvy duhy v jediných hodinkách vám teď pomohou mít na ruce jedinečný doplněk, který perfektně sedne ke všem škálám nálad, které můžete mít. 

LVMH WATCH WEEK: Hublot představil žhavé novinky

LVMH WATCH WEEK 2023 Hublot představil žhavé novinky  pro rok 2023  Již počtvrté se hodinářské domy ze skupiny LVMH se...

Franck Muller Curvex CX Grand Central Tourbillon

Franck Muller Curvex CX Grand Central Tourbillon Značka, která vždy překvapí něčím novým, zároveň však jednoznačně...

Ambasador Hublot Djokovič získal v Melbourne svůj 10. titul

Ambasador Hublot Djokovič získal v Melbourne svůj 10. titul Praha, 20. února 2023 – Srbská tenisová hvězda potvrdila...

TAG Heuer Carrera Chronograph x Porsche Orange Racing

TAG Heuer Carrera Chronograph x Porsche Orange Racing Úplné začátky dnes slavné hodinářské značky TAG Heuer, zacílené...

Antiquorum zahájilo nový aukční rok

Antiquorum  zahájilo nový aukční rok Aukční síně hlásí mimořádně úspěšný rok 2022 s předpokladem, že i letošní rok...

CARTIER TANK FRANÇAISE

CARTIER TANK FRANÇAISE Nadčasový model, nositel francouzského stylu a synonymum elegance, to jsou slavné hodinky Tank...

Franck Muller Geneve Vanguard Snowflake

Franck Muller Geneve Vanguard Snowflake Originalita značky Franck Muller je pro milovníky hodinek lákavá s příchodem...

Breitling Super Chronomat B01 44

Breitling Super Chronomat B01 44 Synonymum pro pilotní hodinky – značka hodinek Breitling – se může pyšnit dlouhou a...

Watch & Wonders 2023

Watch & Wonders 2023 Stalo se už tradicí, že  nejočekávanějším obdobím roku v hodinářské komunitě je brzké jaro,...

Franck Muller Grail Watch

Franck Muller Grail Watch  Novinka Franck Muller Watch oživuje tři  ikonické chronografy značky, a to se staronovými...
BIG BANG INTEGRAL TOURBILLONBIG BANG INTEGRAL TOURBILLON RAINBOWHUBLOTHUBLOT BIG BANG INTEGRAL TOURBILLON RAINBOW