Unikátní duhové spektrum v podání značky HUBLOT BIG BANG INTEGRAL TOURBILLON RAINBOW

Už čtyři roky zdobí značka Hublot své hodinky pestrou paletou barev duhy. Ještě nikdy však nezkombinovala všech sedm barev v jednom modelu. To se teď mění. Na světlo světa totiž přivedla dva výjimečné kousky High Jewellery zdobené celým duhovým spektrem, a to od pouzdra, přes číselník až po náramek. Jeden model Big Bang Tourbillon z bílého zlata a druhý ze zlata King Gold umožňují prostřednictvím safírového sklíčka odhalit fascinující automatický stojek s tourbillonem. 

HUBLOT BIG BANG INTEGRAL TOURBILLON RAINBOW

Vždy když je řeč o Hublot, je třeba zmínit Art of Fusion. To se v průběhu let stalo synonymem této značky. Dnes už se o ní dá hovořit i ve spojení s Art of Colour, tedy uměním barev, které se jí podařilo dokonale osvojit a pevně zakořenit ho do svého DNA. Všechny materiály, které Hublot pro své hodinářské kreace používá, jsou plné barev. Ať už mluvíme o safíru, jemuž prostřednictvím svých zkušeností vdechuje nový život, nebo o zářivě barevné keramice, jejíž zpracování má značka patentované.

V duchu pop-artu a s vášní pro jasné tóny jde Hublot prostřednictvím svých hodinek doslova s barvou na trh. Barevná gradace, práce s kontrastem ani žádný odstín z pestré palety Pantone značce není cizí. Dokonce ani barvy potřebné pro „rainbow” efekt. Zatímco duhový trend vzal nedávno módní svět útokem, aby po čase opět zmizel, pro Hublot znamená polychromie všechno, jen ne pomíjivost. Duha v podání Hublot na rozdíl od módních trendů či meteorologické duhy přetrvává neustále už od roku 2017, kdy s ní značka poprvé vyšla na světlo světa. 

HUBLOT BIG BANG INTEGRAL TOURBILLON RAINBOW

Nejnovější model Big Bang Integral Tourbillon Rainbow se honosí váhou neskutečných 36 karátů, která stojí na 484 neviditelně zasazených kamenech sedmi druhů. Jsou vybroušeny do bagetového tvaru a společně vytváří duhové spektrum. Od jasně červených rubínů, fuchsiově růžových safírů a ultrafialových ametystů, přes topaz v odstínu Klein Blue, až po listově zelené tsavority a citronově žluté a jasně oranžové safíry. Všechny tyto barevné kameny zdobí dvě nápadné kreace s velkorysými rozměry pouzdra 43 mm. Zatímco jeden kus je vyrobený ze zlata King Gold, druhý je tvořený bílým zlatem. Integrovaný náramek ještě napomáhá velkolepému vizuálnímu dojmu, protože odstupňované barevné spektrum vyzařuje směrem ven od lunety k náramku.

HUBLOT BIG BANG INTEGRAL TOURBILLON RAINBOW

Barevná gradace u nových modelů je provedena velmi precizně, je jemná a přesto podmanivá. Pro člověka je velmi obtížné vybrat správnou barvu či kámen, aby vznikl perfektní efekt, co známe z přírody. Ta totiž kombinaci a sladění barev ovládá naprosto bezchybně. Reprodukce přírodní dokonalosti tak vyžaduje 1200 hodin práce zahrnující výběr kamenů a barev, broušení a usazování. To vše, aby byla zajištěna perfektní gradace barev a zdůrazněna umělecká přitažlivost díla. Špičkový řemeslníci nenechávají nic náhodě. Samozřejmě ani jedinečný mechanismus strojku, který se ukrývá v pouzdře a který je kompletně vyráběný ve švýcarské manufaktuře Hublot. Jeho nejvýraznějším prvkem je tourbillon umístěný na 6. hodině, který není o nic méně nápadný, než samotný model hodinek – s automatickým nátahem, mikrorotorem viditelným po straně číselníku a třemi můstky vyrobenými z průhledného safíru. Prostě a jednoduše – Hublot opět spojil inovace s odbornými znalostmi a propojil Haute Horlagerie a Haute Joaillerie ve skutečně ohromující hodinky.

Multikolor už rozhodně není módním faux-pas, spíše unikátní styl s mnoha fasetami. Všechny barvy duhy v jediných hodinkách vám teď pomohou mít na ruce jedinečný doplněk, který perfektně sedne ke všem škálám nálad, které můžete mít. 

INHORGENTA MUNICH 2022

INHORGENTA MUNICH 2022 Individualita, inspirace a inovace - tři kouzelná slova, která charakterizují nadcházející...

Blancpain Villeret Quantième Complet a Ultraplate

Blancpain Villeret Quantième Complet a Ultraplate Oba modely Blancpain odkazují názvem k vesnici, v níž roku 1735...

Rolex Oyster Perpetual Datejust for Ladies

Rolex Oyster Perpetual Datejust - pro dámy Elegance se snoubí s přesností, výkonností a technickými kvalitami, klasika...

Rado Captain Cook

Rado Captain Cook   Hodinářská značka, proslulá svým inovativním designem a novými revolučními materiály, představila...

Oris Big Crown Pro Pilot Big Date

Oris Big Crown Pro Pilot Big Date Oris už léta experimentuje s bronzem u svých potápěčských modelů. Avšak nejen u...

Omega Seamaster 300M edice 007

Omega Seamaster 300M edice 007 Hodinky roku 2021 na SEW   Stejné jako hodinky 007 ve filmu No Time To Die je...

STORM nabízí kvalitu i špičkové designy

STORM nabízí kvalitu i špičkové designy Londýnská fashion značka STORM je proslulá náramkovými hodinkami v jedinečných...

Rolex Datejust 36

Rolex Datejust 36 Model s originálním „palmovým“ číselníkem je jednou z letošních novinek značky Rolex. Motiv...

HUBLOT a BERLUTI BIG BANG UNICO BERLUTI ALUMINIO

HUBLOT a BERLUTI představují novou limitovanou edici BIG BANG UNICO BERLUTI ALUMINIO Již pět let trvá kreativní...

S.Craft Red Devil

S.Craft Red Devil Rudý ďábel - novinka značky S.Craft, specialisty na skeletizaci hodinek. Po modelu Ultimate...
BIG BANG INTEGRAL TOURBILLONBIG BANG INTEGRAL TOURBILLON RAINBOWHUBLOTHUBLOT BIG BANG INTEGRAL TOURBILLON RAINBOW