Unikátní duhové spektrum v podání značky HUBLOT BIG BANG INTEGRAL TOURBILLON RAINBOW

Už čtyři roky zdobí značka Hublot své hodinky pestrou paletou barev duhy. Ještě nikdy však nezkombinovala všech sedm barev v jednom modelu. To se teď mění. Na světlo světa totiž přivedla dva výjimečné kousky High Jewellery zdobené celým duhovým spektrem, a to od pouzdra, přes číselník až po náramek. Jeden model Big Bang Tourbillon z bílého zlata a druhý ze zlata King Gold umožňují prostřednictvím safírového sklíčka odhalit fascinující automatický stojek s tourbillonem. 

HUBLOT BIG BANG INTEGRAL TOURBILLON RAINBOW

Vždy když je řeč o Hublot, je třeba zmínit Art of Fusion. To se v průběhu let stalo synonymem této značky. Dnes už se o ní dá hovořit i ve spojení s Art of Colour, tedy uměním barev, které se jí podařilo dokonale osvojit a pevně zakořenit ho do svého DNA. Všechny materiály, které Hublot pro své hodinářské kreace používá, jsou plné barev. Ať už mluvíme o safíru, jemuž prostřednictvím svých zkušeností vdechuje nový život, nebo o zářivě barevné keramice, jejíž zpracování má značka patentované.

V duchu pop-artu a s vášní pro jasné tóny jde Hublot prostřednictvím svých hodinek doslova s barvou na trh. Barevná gradace, práce s kontrastem ani žádný odstín z pestré palety Pantone značce není cizí. Dokonce ani barvy potřebné pro „rainbow“ efekt. Zatímco duhový trend vzal nedávno módní svět útokem, aby po čase opět zmizel, pro Hublot znamená polychromie všechno, jen ne pomíjivost. Duha v podání Hublot na rozdíl od módních trendů či meteorologické duhy přetrvává neustále už od roku 2017, kdy s ní značka poprvé vyšla na světlo světa. 

HUBLOT BIG BANG INTEGRAL TOURBILLON RAINBOW

Nejnovější model Big Bang Integral Tourbillon Rainbow se honosí váhou neskutečných 36 karátů, která stojí na 484 neviditelně zasazených kamenech sedmi druhů. Jsou vybroušeny do bagetového tvaru a společně vytváří duhové spektrum. Od jasně červených rubínů, fuchsiově růžových safírů a ultrafialových ametystů, přes topaz v odstínu Klein Blue, až po listově zelené tsavority a citronově žluté a jasně oranžové safíry. Všechny tyto barevné kameny zdobí dvě nápadné kreace s velkorysými rozměry pouzdra 43 mm. Zatímco jeden kus je vyrobený ze zlata King Gold, druhý je tvořený bílým zlatem. Integrovaný náramek ještě napomáhá velkolepému vizuálnímu dojmu, protože odstupňované barevné spektrum vyzařuje směrem ven od lunety k náramku.

HUBLOT BIG BANG INTEGRAL TOURBILLON RAINBOW

Barevná gradace u nových modelů je provedena velmi precizně, je jemná a přesto podmanivá. Pro člověka je velmi obtížné vybrat správnou barvu či kámen, aby vznikl perfektní efekt, co známe z přírody. Ta totiž kombinaci a sladění barev ovládá naprosto bezchybně. Reprodukce přírodní dokonalosti tak vyžaduje 1200 hodin práce zahrnující výběr kamenů a barev, broušení a usazování. To vše, aby byla zajištěna perfektní gradace barev a zdůrazněna umělecká přitažlivost díla. Špičkový řemeslníci nenechávají nic náhodě. Samozřejmě ani jedinečný mechanismus strojku, který se ukrývá v pouzdře a který je kompletně vyráběný ve švýcarské manufaktuře Hublot. Jeho nejvýraznějším prvkem je tourbillon umístěný na 6. hodině, který není o nic méně nápadný, než samotný model hodinek – s automatickým nátahem, mikrorotorem viditelným po straně číselníku a třemi můstky vyrobenými z průhledného safíru. Prostě a jednoduše – Hublot opět spojil inovace s odbornými znalostmi a propojil Haute Horlagerie a Haute Joaillerie ve skutečně ohromující hodinky.

Multikolor už rozhodně není módním faux-pas, spíše unikátní styl s mnoha fasetami. Všechny barvy duhy v jediných hodinkách vám teď pomohou mít na ruce jedinečný doplněk, který perfektně sedne ke všem škálám nálad, které můžete mít. 

Kampaň Carollinum s Tomášem Berdychem

ČAS PLAVAT PROTI PROUDU Společnost Carollinum, lídr v prodeji exkluzivních hodinářských značek na českém trhu,...

Antiquorum Hongkong

Important Modern & Vintage Timepieces & Jewelry  Hongkong  13. 6. 2023 Aukční síň Antiquorum uspořádala v...

Hublot představil ambasadora Nobody Listen

HUBLOT VE SVÉ RODINĚ VÍTÁ JAKUBA STRACHA ALIAS DJ NOBODYLISTEN Hublot mezi přátele své značky vítá další slavné české...

HUBLOT BIG BANG UNICO NESPRESSO ORIGIN

BIG BANG UNICO NESPRESSO ORIGIN Jedinečná fúze inovací a udržitelnosti dvou ikonických švýcarských značek Praha, 24....

Frederique Constant Classic Tourbillon

Frederique Constant Classic Tourbillon Letošní rok je pro značku Frederique Constant mimořádně významný. Jednak tím,...

Baume & Marcier Riviera

Baume & Marcier Riviera Počátky hodinářské značky Baume & Mercier sahají do hluboké minulosti, konkrétně do...

Antiquorum 2023

Aukce hodinek v Ženevě Aukční dům Antiquorum uspořádala ve dnech 14. a 15. 5. 2023 aukci hodinek Important Modern...

Hublot Spirit of Big Bang Sang Bleu

Hublot Spirit of Big Bang Sang Bleu Již sedmým rokem a třetím modelem hodinek Spirit of Big Bang Sang Bleu potvrzují...

Nové hodinky Cartier

Nové hodinky Cartier Pro hodinářský dům Cartier je čas cyklický, nikoliv lineární, jak je běžně vnímán. Tato jedinečná...

TAG Heuer Carrera Plasma Diamond d´Avant-Garde

TAG Heuer Carrera Plasma Diamond d´Avant-Garde Dosud známá především díky vysoce přesným sportovním hodinkám učinila...
BIG BANG INTEGRAL TOURBILLONBIG BANG INTEGRAL TOURBILLON RAINBOWHUBLOTHUBLOT BIG BANG INTEGRAL TOURBILLON RAINBOW