HUBLOT miluje fotbal a ani letos nechybí
na Lize mistrů UEFA

Praha, 17. května 2022 – Liga mistrů UEFA zaujímá v srdcích hráčů i fanoušků speciální místo. Spojuje totiž dohromady ty nejlepší týmy a hráče světa ve vzrušujících zápasech, na které se nezapomíná. Ať už fandíte jakékoliv sestavě, týmu či hráči, vždy si odnášíte jedinečný zážitek v podobě krásné hry. Ta je společným jmenovatelem celého šampionátu, stejně jako hodinky Big Bang Unico UEFA Champions League. Jsou přímo stvořené pro zachycení těch nejlepších okamžiků fotbalového světa. Třeba nejrychlejšího gólu v historii soutěže, který padl pouhých 10,12 sekund po prvním výkopu, nebo taktické změny v posledních minutách hry, která zcela otočila skóre. 

HUBLOT na Lize mistrů UEFA

„S Big Bang Unico UEFA Champions League se do vás vryjí ty nejlepší fotbalové okamžiky a vzpomínky. Ať požádáte kohokoliv, aby vám vylíčil zásadní okamžiky svého života, vždy budou spojeny s určitým dnem, minutou, sekundou, někdy i setinou sekundy. I ve fotbale se takové najdou – třeba když se skóruje v 15. minutě a vyrovnává 3 minuty před závěrečným hvizdem. Podobné klíčové momenty zápasů jsou již 10 let spojeny s Hublot a jeho spoluprací s UEFA EURO, posledních 7 let pak i s Ligou mistrů UEFA. Momenty, které zůstanou v myslích lidí ještě dlouho poté, kdy utkání skončí, jsou měřeny značkou Hublot. A to je skutečná pocta.“   

Ricardo Guadalupe
CEO HUBLOT

HUBLOT na Lize mistrů UEFA

Klíčovým faktorem soutěže je čas a dynamika. Je to už 7 let, kdy všechny rozhodující okamžiky na tabuli rozhodčích měří Hublot a zaznamenává sekundu každého gólu, každé karty, každého vstupu na hřiště i každého vítězství. Hublot už zaznamenal celou řadu památných okamžiků, které se udály od roku 2008, kdy začala jeho spolupráce s UEFA EURO. Ta pak v roce 2012 přerostla v dlouhodobé partnerství, ve kterém se Hublot stal oficiální časomírou a vytvářel oficiální hodinky. V roce 2015 se Hublot stal také oficiální časomírou Ligy mistrů UEFA a UEFA Europa League. Krom toho je Hublot také oficiálním dodavatelem hodinek pro rozhodčí. Od roku 2018 je partnerem UEFA Europa Conference League (UECL) pro první sezónu 2021-2022 a od roku 2019 také partnerem UEFA Woman’s Champions league.

V rámci oslav sedmého výročí spolupráce s tím nejlepším fotbalovým mistrovstvím teď Hublot uvádí exkluzivní edici hodinek Big Bang Unico v limitovaném počtu 100 kusů.

Big Bang Unico UEFA Champions League má pouzdro o průměru 42 mm, které je vyrobeno ze speciálně barvené keramiky v modrém odstínu, který je věrný barvám Ligy mistrů UEFA. Klíčové momenty na hřišti měří s pomocí manufakturního strojku s chronografem Unico 2, který je maximálně spolehlivý.

Spolupráce Hublot a Karolíny Plíškové pokračuje

Spolupráce Hublot a Karolíny Plíškové pokračuje Značka Hublot, synonymum švýcarské preciznosti a luxusu, s radostí...

LVMH Watch Week 2024 představuje novinky Hublot

LVMH Watch Week 2024 představuje novinky Hublot LVMH Watch Week 2024 je důkazem, že Hublot opět překračuje hranice...

Značka Hamilton partnerem filmu DUNA: Part Two

Značka Hamilton partnerem filmu DUNA: Part Two Hodinářská značka Hamilton je proslulá spojením s filmem, přesněji s...

Kampaň Carollinum s Tomášem Berdychem

ČAS PLAVAT PROTI PROUDU Společnost Carollinum, lídr v prodeji exkluzivních hodinářských značek na českém trhu,...

Antiquorum Hongkong

Important Modern & Vintage Timepieces & Jewelry  Hongkong  13. 6. 2023 Aukční síň Antiquorum uspořádala v...

Hublot představil ambasadora Nobody Listen

HUBLOT VE SVÉ RODINĚ VÍTÁ JAKUBA STRACHA ALIAS DJ NOBODYLISTEN Hublot mezi přátele své značky vítá další slavné české...

HUBLOT BIG BANG UNICO NESPRESSO ORIGIN

BIG BANG UNICO NESPRESSO ORIGIN Jedinečná fúze inovací a udržitelnosti dvou ikonických švýcarských značek Praha, 24....

Frederique Constant Classic Tourbillon

Frederique Constant Classic Tourbillon Letošní rok je pro značku Frederique Constant mimořádně významný. Jednak tím,...

Baume & Marcier Riviera

Baume & Marcier Riviera Počátky hodinářské značky Baume & Mercier sahají do hluboké minulosti, konkrétně do...

Antiquorum 2023

Aukce hodinek v Ženevě Aukční dům Antiquorum uspořádala ve dnech 14. a 15. 5. 2023 aukci hodinek Important Modern...
HUBLOTHUBLOT na Lize mistrů UEFALiga mistrů UEFAUEFA