HUBLOT miluje fotbal a ani letos nechybí
na Lize mistrů UEFA

Praha, 17. května 2022 – Liga mistrů UEFA zaujímá v srdcích hráčů i fanoušků speciální místo. Spojuje totiž dohromady ty nejlepší týmy a hráče světa ve vzrušujících zápasech, na které se nezapomíná. Ať už fandíte jakékoliv sestavě, týmu či hráči, vždy si odnášíte jedinečný zážitek v podobě krásné hry. Ta je společným jmenovatelem celého šampionátu, stejně jako hodinky Big Bang Unico UEFA Champions League. Jsou přímo stvořené pro zachycení těch nejlepších okamžiků fotbalového světa. Třeba nejrychlejšího gólu v historii soutěže, který padl pouhých 10,12 sekund po prvním výkopu, nebo taktické změny v posledních minutách hry, která zcela otočila skóre. 

HUBLOT na Lize mistrů UEFA

„S Big Bang Unico UEFA Champions League se do vás vryjí ty nejlepší fotbalové okamžiky a vzpomínky. Ať požádáte kohokoliv, aby vám vylíčil zásadní okamžiky svého života, vždy budou spojeny s určitým dnem, minutou, sekundou, někdy i setinou sekundy. I ve fotbale se takové najdou – třeba když se skóruje v 15. minutě a vyrovnává 3 minuty před závěrečným hvizdem. Podobné klíčové momenty zápasů jsou již 10 let spojeny s Hublot a jeho spoluprací s UEFA EURO, posledních 7 let pak i s Ligou mistrů UEFA. Momenty, které zůstanou v myslích lidí ještě dlouho poté, kdy utkání skončí, jsou měřeny značkou Hublot. A to je skutečná pocta.”   

Ricardo Guadalupe
CEO HUBLOT

HUBLOT na Lize mistrů UEFA

Klíčovým faktorem soutěže je čas a dynamika. Je to už 7 let, kdy všechny rozhodující okamžiky na tabuli rozhodčích měří Hublot a zaznamenává sekundu každého gólu, každé karty, každého vstupu na hřiště i každého vítězství. Hublot už zaznamenal celou řadu památných okamžiků, které se udály od roku 2008, kdy začala jeho spolupráce s UEFA EURO. Ta pak v roce 2012 přerostla v dlouhodobé partnerství, ve kterém se Hublot stal oficiální časomírou a vytvářel oficiální hodinky. V roce 2015 se Hublot stal také oficiální časomírou Ligy mistrů UEFA a UEFA Europa League. Krom toho je Hublot také oficiálním dodavatelem hodinek pro rozhodčí. Od roku 2018 je partnerem UEFA Europa Conference League (UECL) pro první sezónu 2021-2022 a od roku 2019 také partnerem UEFA Woman’s Champions league.

V rámci oslav sedmého výročí spolupráce s tím nejlepším fotbalovým mistrovstvím teď Hublot uvádí exkluzivní edici hodinek Big Bang Unico v limitovaném počtu 100 kusů.

Big Bang Unico UEFA Champions League má pouzdro o průměru 42 mm, které je vyrobeno ze speciálně barvené keramiky v modrém odstínu, který je věrný barvám Ligy mistrů UEFA. Klíčové momenty na hřišti měří s pomocí manufakturního strojku s chronografem Unico 2, který je maximálně spolehlivý.

Antiquorum 2023

Aukce hodinek v Ženevě Aukční dům Antiquorum uspořádala ve dnech 14. a 15. 5. 2023 aukci hodinek Important Modern...

Hublot Spirit of Big Bang Sang Bleu

Hublot Spirit of Big Bang Sang Bleu Již sedmým rokem a třetím modelem hodinek Spirit of Big Bang Sang Bleu potvrzují...

Nové hodinky Cartier

Nové hodinky Cartier Pro hodinářský dům Cartier je čas cyklický, nikoliv lineární, jak je běžně vnímán. Tato jedinečná...

TAG Heuer Carrera Plasma Diamond d´Avant-Garde

TAG Heuer Carrera Plasma Diamond d´Avant-Garde Dosud známá především díky vysoce přesným sportovním hodinkám učinila...

DANIEL ARSHAM novým ambasadorem značky HUBLOT

DANIEL ARSHAM je novým ambasadorem značky HUBLOT  Hublot miluje Daniela Arshama! A jelikož švýcarský výrobce hodinek...

BVLGARI SERPENTI slaví 75 let

BVLGARI SERPENTI slaví 75 let Příběh hadí ikony BVLGARI SERPENTI se začal psát koncem 40. let 20. století a od té doby...

Inhorgenta Munich 2023

Inhorgenta Munich 2023 Mnichov se již rozloučil s letošním tradičním veletrhem hodinek a šperků, aby napřímil své...

HODINKY ELEXI

STORM hodinky ELEXI Hodinky STORM London jsou doplňkem, po kterém se lidé rádi rozhlížejí: jiné, odvážné a poutavé....

LVMH WATCH WEEK: Hublot představil žhavé novinky

LVMH WATCH WEEK 2023 Hublot představil žhavé novinky  pro rok 2023  Již počtvrté se hodinářské domy ze skupiny LVMH se...

Franck Muller Curvex CX Grand Central Tourbillon

Franck Muller Curvex CX Grand Central Tourbillon Značka, která vždy překvapí něčím novým, zároveň však jednoznačně...
HUBLOTHUBLOT na Lize mistrů UEFALiga mistrů UEFAUEFA