HUBLOT miluje fotbal a ani letos nechybí
na Lize mistrů UEFA

Praha, 17. května 2022 – Liga mistrů UEFA zaujímá v srdcích hráčů i fanoušků speciální místo. Spojuje totiž dohromady ty nejlepší týmy a hráče světa ve vzrušujících zápasech, na které se nezapomíná. Ať už fandíte jakékoliv sestavě, týmu či hráči, vždy si odnášíte jedinečný zážitek v podobě krásné hry. Ta je společným jmenovatelem celého šampionátu, stejně jako hodinky Big Bang Unico UEFA Champions League. Jsou přímo stvořené pro zachycení těch nejlepších okamžiků fotbalového světa. Třeba nejrychlejšího gólu v historii soutěže, který padl pouhých 10,12 sekund po prvním výkopu, nebo taktické změny v posledních minutách hry, která zcela otočila skóre. 

HUBLOT na Lize mistrů UEFA

„S Big Bang Unico UEFA Champions League se do vás vryjí ty nejlepší fotbalové okamžiky a vzpomínky. Ať požádáte kohokoliv, aby vám vylíčil zásadní okamžiky svého života, vždy budou spojeny s určitým dnem, minutou, sekundou, někdy i setinou sekundy. I ve fotbale se takové najdou – třeba když se skóruje v 15. minutě a vyrovnává 3 minuty před závěrečným hvizdem. Podobné klíčové momenty zápasů jsou již 10 let spojeny s Hublot a jeho spoluprací s UEFA EURO, posledních 7 let pak i s Ligou mistrů UEFA. Momenty, které zůstanou v myslích lidí ještě dlouho poté, kdy utkání skončí, jsou měřeny značkou Hublot. A to je skutečná pocta.”   

Ricardo Guadalupe
CEO HUBLOT

HUBLOT na Lize mistrů UEFA

Klíčovým faktorem soutěže je čas a dynamika. Je to už 7 let, kdy všechny rozhodující okamžiky na tabuli rozhodčích měří Hublot a zaznamenává sekundu každého gólu, každé karty, každého vstupu na hřiště i každého vítězství. Hublot už zaznamenal celou řadu památných okamžiků, které se udály od roku 2008, kdy začala jeho spolupráce s UEFA EURO. Ta pak v roce 2012 přerostla v dlouhodobé partnerství, ve kterém se Hublot stal oficiální časomírou a vytvářel oficiální hodinky. V roce 2015 se Hublot stal také oficiální časomírou Ligy mistrů UEFA a UEFA Europa League. Krom toho je Hublot také oficiálním dodavatelem hodinek pro rozhodčí. Od roku 2018 je partnerem UEFA Europa Conference League (UECL) pro první sezónu 2021-2022 a od roku 2019 také partnerem UEFA Woman’s Champions league.

V rámci oslav sedmého výročí spolupráce s tím nejlepším fotbalovým mistrovstvím teď Hublot uvádí exkluzivní edici hodinek Big Bang Unico v limitovaném počtu 100 kusů.

Big Bang Unico UEFA Champions League má pouzdro o průměru 42 mm, které je vyrobeno ze speciálně barvené keramiky v modrém odstínu, který je věrný barvám Ligy mistrů UEFA. Klíčové momenty na hřišti měří s pomocí manufakturního strojku s chronografem Unico 2, který je maximálně spolehlivý.

Franck Muller Geneve Vanguard Snowflake

Franck Muller Geneve Vanguard Snowflake Originalita značky Franck Muller je pro milovníky hodinek lákavá s příchodem...

Breitling Super Chronomat B01 44

Breitling Super Chronomat B01 44 Synonymum pro pilotní hodinky – značka hodinek Breitling – se může pyšnit dlouhou a...

Watch & Wonders 2023

Watch & Wonders 2023 Stalo se už tradicí, že  nejočekávanějším obdobím roku v hodinářské komunitě je brzké jaro,...

Franck Muller Grail Watch

Franck Muller Grail Watch  Novinka Franck Muller Watch oživuje tři  ikonické chronografy značky, a to se staronovými...

HUBLOT a umělec Shepard Fairey

HUBLOT a umělec Shepard Fairey v Hollywoodu Luxusní švýcarská hodinářská manufaktura a mezinárodně uznávaný umělec...

S. Craft „Transparency N°1“

S. Craft „Transparency N°1“ Právě jsou tomu 2 roky, co se v nabídce exkluzivních hodinek objevil model S. Craft...

Cartier kolekce hodinek podzim zima

Cartier kolekce hodinek podzim zima Cartier představuje kolekci hodinek pro podzim a zimu 22

Aukce hodinek ve Forte dei Marmi

Aukce hodinek ve Forte dei Marmi Ještě před nástupem léta, 24. 6. 2022, se ve Forte dei Marmi, italském přímořském...

Rodinné šperkařství a hodinářství Beny

Rodinné šperkařství a hodinářství Beny Rodinné šperkařství a hodinářství BENY nabízí v Praze už bezmála 30 let velkou...

Aukce hodinek Antiquorum

Important Modern & Vintage Timepiece Aukce hodinek Antiquorum 7.- 8. 5. 2022 Ženeva 534 lotů  bylo nabídnuto v...
HUBLOTHUBLOT na Lize mistrů UEFALiga mistrů UEFAUEFA