Hublot Spirit of Big Bang Sang Bleu

Již sedmým rokem a třetím modelem hodinek Spirit of Big Bang Sang Bleu potvrzují své pokračovaní ve spolupráci značka Hublot a Maxime Plescia-Büchi. Stejně jako jeho tetování vytvářejí novou identitu, odhalují nové tvary a nové perspektivy, dává slavný umělec novou podobu kolekci Sprit of Big Bang. Spirit of Big Bang Sang Bleu zůstává věrný své charakteristice a zároveň zůstává velmi osobitý. Tyto hodinky s fasetovaným, strukturovaným průměrem 42 mm mají vylepšený trojrozměrný a ergonomicky zdokonalený design. Vaše zápěstí budou zdobit tři limitované edice – 200 kusů v titanovém provedení, 200 kusů v provedení All Black ceramic a 100 kusů v provedení King Gold. Z toho jsou dva modely osazeny navíc 180 diamanty, a to modely v titanu a ve zlatě King Gold.

Hublot Spirit of Big Bang Sang Bleu

Stejné, nebo odlišné? Obojí… Ale vždy jedinečné!
Zachování charakteristiky a zároveň vytvoření jedinečného, exkluzivního a osobitého předmětu. To je jemnost umění, které stojí za spoluprací značek Hublot a Mexime Plescia-Büchi. Talentovaný tatér přetvořil rysy hodinek Spirit of Big Bang s protaženými, zkosenými rysy a odměřenými, dokonale proporcionálními úhly, které do sebe zapadají a vytvářejí hodinky s okamžitě rozpoznatelným podpisem Sang Bleu. Stejně jako každé jeho tetování se linie přizpůsobují pouzdru, jeho charakteristickým rysům, reliéfům, křivkám a struktuře, a přitom zachovává to podstatné: jeho charakter.

Hublot x Sang Bleu: Sedm let umělecké a tvůrčí spolupráce
Hodinky Hublot – Sang Bleu byly představeny v roce 2016 a v roce 2023 byla na milánském Salone del Mobile odhalena jejich třetí edice. Tatér vtiskl nové kolekci svou nesmazatelnou, výraznou a asertivní linii. Po modelu Big Bang nyní jeho podpis zdobí i model Spiriti of Big Bang. Jako obvykle sleduje jeho trojrozměrnou geometrii v dokonalé symetrii s tajemně magnetickou architekturou, pohrává si s reliéfem a hloubkou prostřednictvím leštěných, saténově upravených, rytých, dlátovitých, zkosených a fasetových materiálů. Šestiúhelníky, kosočtverce a trojúhelníky se objevují a překrývají, linie za liníí nově definují tvary.

Hublot Spirit of Big Bang Sang Bleu

„Moje spolupráce s Hublot je jako stavba domu, architektonický projekt sám o sobě. Spirit of Big Bang Sang Bleu je třetí stranou této stavby. Znamená orientační bod, protože dům, který nyní stavíme, stojí pevně a uceleně sám o sobě. Poté, co jsem na Big Bang zanechal svou stopu, získal můj tvůrčí proces novou podobu. To je nová sbírka, a hlavně tvar Spirit of Big Bang. Měl jsem možnost prozkoumat každou součástku, od pouzdra přes náramek až po sponu, zvážit každý tvar a proporce skrze celistvou reflexi. Cílem je začlenit DNA hodinek Big Bang Sang Bleu II do hodinek Spirit of Big Bang Sang Bleu. Výsledkem je podobná geometrická estetika s novou interpretací tvarů. Tento výtvor se řídí dokonale proporcionálními tvary, které se vzájemně ovlivňují a překrývají a vytvářejí jedinečný, osobitý design a zároveň zlepšují ergonomii pro nositele.“ 

Maxime Plescia-Büchi
zakladatel Sang Bleu a Hublot ambasador

Hublot Spirit of Big Bang Sang Bleu

Hublot uvádí na trh Spirit of Big Bang Sang Bleu s pouzdrem o průměru 42 mm a ve třech provedeních: titanovém, All Black ceramic a King Gold. Modely z titanu a zlata King Gold jsou osazeny 180 ks diamantů o hmotnosti přibližně 2,4 ct. Geometrická tetování se střídají a překrývají od pouzdra až po lunetu. Safírový ciferník dává na odiv automatický skeletonový chronograf HUB4700 a zároveň i charakteristickou geometrii hodinek vyrobených ve spolupráci se společností Sang Bleu.

Hodinky, které díky svým mimořádně velkorysým proporcím a výraznému tvaru perfektně ergonomicky padnou na každé zápěstí, a to jak mužům, tak i ženám, ať už s lunetou či bez ní. Geometrie hodinek Big Bang Sang Bleu II byla zachována a zároveň byla optimalizována dynamičnost tvaru.

Spolupráce Hublot a Karolíny Plíškové pokračuje

Spolupráce Hublot a Karolíny Plíškové pokračuje Značka Hublot, synonymum švýcarské preciznosti a luxusu, s radostí...

LVMH Watch Week 2024 představuje novinky Hublot

LVMH Watch Week 2024 představuje novinky Hublot LVMH Watch Week 2024 je důkazem, že Hublot opět překračuje hranice...

Značka Hamilton partnerem filmu DUNA: Part Two

Značka Hamilton partnerem filmu DUNA: Part Two Hodinářská značka Hamilton je proslulá spojením s filmem, přesněji s...

Kampaň Carollinum s Tomášem Berdychem

ČAS PLAVAT PROTI PROUDU Společnost Carollinum, lídr v prodeji exkluzivních hodinářských značek na českém trhu,...

Antiquorum Hongkong

Important Modern & Vintage Timepieces & Jewelry  Hongkong  13. 6. 2023 Aukční síň Antiquorum uspořádala v...

Hublot představil ambasadora Nobody Listen

HUBLOT VE SVÉ RODINĚ VÍTÁ JAKUBA STRACHA ALIAS DJ NOBODYLISTEN Hublot mezi přátele své značky vítá další slavné české...

HUBLOT BIG BANG UNICO NESPRESSO ORIGIN

BIG BANG UNICO NESPRESSO ORIGIN Jedinečná fúze inovací a udržitelnosti dvou ikonických švýcarských značek Praha, 24....

Frederique Constant Classic Tourbillon

Frederique Constant Classic Tourbillon Letošní rok je pro značku Frederique Constant mimořádně významný. Jednak tím,...

Baume & Marcier Riviera

Baume & Marcier Riviera Počátky hodinářské značky Baume & Mercier sahají do hluboké minulosti, konkrétně do...

Antiquorum 2023

Aukce hodinek v Ženevě Aukční dům Antiquorum uspořádala ve dnech 14. a 15. 5. 2023 aukci hodinek Important Modern...
Hodinky HUBLOTHUBLOTSpirit of Big Bang Sang Bleu