INHORGENTA MUNICH 2022

Individualita, inspirace a inovace – tři kouzelná slova, která charakterizují nadcházející mnichovský veletrh Inhorgenta, který se uskuteční 8. – 11. 4. 2022.

Společným cílem organizátorů, ale i vystavovatelů, návštěvníků a odborníků je hledat nová řešení pro budoucnost, snaha vypořádat se s výzvami dneška a zítřka. Díky tomu se veletrh stává důležitou platformou a nabízí všem zúčastněným větší náskok před konkurencí. Zároveň k tomu potřebuje silná a vyvážená partnerství všech zúčastněných.

Inhorgenta Munich je mezinárodní platforma pro šperky a hodinky i další příbuzné obory. Využívá atmosféru emocionálního zážitku k přesvědčivé komunikaci s mnoha obory, návštěvníkům prezentuje plejádu moderních autorských šperků, hodinek a inovativních designů.

INHORGENTA MUNICH 2022

Inhorgenta Award 2022

Ceny udílené na veletrhu patří k vysoce respektovaným oceněním v oboru, v roce 2022 slaví tato soutěž své páté výročí. Také v letošním roce bude ceny udělovat mezinárodně uznávaná porota, předány budou na galavečeru 12. února 2022 v BMW Welt Mnichov, ocenění převezmou vítězové celkem osmi kategorií.

INHORGENTA MUNICH 2022

Trendy roku 

Současné trendy se představí v pavilonu B3, kde se odehraje i většina programu včetně konferencí, přednášek, seminářů, panelových diskuzí za účasti renomovaných odborníků. Jedním z hlavních témat bude „Budoucnost maloobchodu“, tedy otázka přímého přístupu ke spotřebiteli versus digitální marketing. Debaty proběhnou na základě studie firmy Deloitte a Inhorgenty Munich, a jistě přinesou řadu podnětných nápadů. 

HodinkyINHORGENTAINHORGENTA MUNICH 2022MunichŠperky