ČAS PLAVAT PROTI PROUDU

Společnost Carollinum, lídr v prodeji exkluzivních hodinářských značek na českém trhu, započala loni v létě kampaň s bývalým tenistou, influencerem a sběratelem hodinek Tomášem Berdychem. Špičkový sportovec se letos na jaře představil jako řidič Porsche 356 Speedster, užíval si relax na lodi a nyní se kompletní pětice vizuálů uzavírá plaveckým motivem.

Na každý sport či zábavu si sběratel hodinek a fanoušek jemné mechaniky Tomáš Berdych na zápěstí bere jiný typ časomíry, protože každá aktivita vyžaduje vždy ty správné hodinky.

Kampaň Carollinum s Tomášem Berdychem

ČAS plavat proti proudu

Poslední, „vodní“ vizuál nás zavede do tichých vod, kde je člověk sám a nemá čas otáčet se zpět. Jen plavat a snažit se překonat vzdálenost i sebe sama. Ponořit se a vnímat jen vlastní dech a tlukot srdce. A každý den tak najít důvod být o něco výkonnější, lepší, a přitom si život užívat naplno. Dělat věci po svém, a to s naprostou lehkostí. Vždyť voda nás nadnáší…

Do vody si Tomáš Berdych zvolil hodinky od švýcarské značky IWC Schaffhausen, potápěčský model Aquatimer Chronograph IW376803. Odolá 300 metrům vodního sloupce, je vybavený chronografem a ocelové pouzdro má průměr 44 mm. To vše doplňuje kaučukový řemínek. Tyto hodinky nabízí multibrandový butik Carollinum za 193 600 Kč.

Leitmotivem celé kampaně je myšlenka „vím, kdo jsem, a taky vím, co chci“. Tomáš Berdych, člen přátel značky neboli friends of the brand Carollinum, rád sportuje, s oblibou objevuje neznámá místa, užívá si život a nebojí se výzev.

Poslední vizuál „ve vodě“ se objeví v printu, outdooru i onlinu, a završí tak dvouletou spolupráci Carollina s Tomášem Berdychem. Na konci roku se všech pět motivů propojí a budou společně k vidění především na billboardech a megaboardech v Praze.

Kampaň Carollinum s Tomášem Berdychem

O SPOLEČNOSTI CAROLLINUM:

Carollinum je česká rodinná společnost, lídr v prodeji luxusních hodinek. Loni v květnu oslavila 25leté výročí akcí v Trojském zámku, jbyla připomínkou založení společnosti před 26 lety. Velkoobchodně Carollinum zastupuje čtyři značky: Montblanc, Baume & Mercier, Hamilton a Mido. V Pařížské ulici provozuje společnost další prodejny: jediný značkový butik Rolex v ČR, butik exkluzivní značky Patek Philippe a od roku 2021 i butik Breitling. Společnost zahájila provoz v roce 1996 a jejím jediným vlastníkem je podnikatelka Tamara Kotvalová.

Antiquorum Hongkong

Important Modern & Vintage Timepieces & Jewelry  Hongkong  13. 6. 2023 Aukční síň Antiquorum uspořádala v...

Hublot představil ambasadora Nobody Listen

HUBLOT VE SVÉ RODINĚ VÍTÁ JAKUBA STRACHA ALIAS DJ NOBODYLISTEN Hublot mezi přátele své značky vítá další slavné české...

HUBLOT BIG BANG UNICO NESPRESSO ORIGIN

BIG BANG UNICO NESPRESSO ORIGIN Jedinečná fúze inovací a udržitelnosti dvou ikonických švýcarských značek Praha, 24....

Frederique Constant Classic Tourbillon

Frederique Constant Classic Tourbillon Letošní rok je pro značku Frederique Constant mimořádně významný. Jednak tím,...

Baume & Marcier Riviera

Baume & Marcier Riviera Počátky hodinářské značky Baume & Mercier sahají do hluboké minulosti, konkrétně do...

Antiquorum 2023

Aukce hodinek v Ženevě Aukční dům Antiquorum uspořádala ve dnech 14. a 15. 5. 2023 aukci hodinek Important Modern...

Hublot Spirit of Big Bang Sang Bleu

Hublot Spirit of Big Bang Sang Bleu Již sedmým rokem a třetím modelem hodinek Spirit of Big Bang Sang Bleu potvrzují...

Nové hodinky Cartier

Nové hodinky Cartier Pro hodinářský dům Cartier je čas cyklický, nikoliv lineární, jak je běžně vnímán. Tato jedinečná...

TAG Heuer Carrera Plasma Diamond d´Avant-Garde

TAG Heuer Carrera Plasma Diamond d´Avant-Garde Dosud známá především díky vysoce přesným sportovním hodinkám učinila...

DANIEL ARSHAM novým ambasadorem značky HUBLOT

DANIEL ARSHAM je novým ambasadorem značky HUBLOT  Hublot miluje Daniela Arshama! A jelikož švýcarský výrobce hodinek...
HodinkyCAROLLINUMTomáš Berdych