The Mozart Prague: zažijte Vánoce jinak

The Mozart Prague, hotel v malebném srdci jednoho z nejkrásnějších měst na světě, Praze, zve na zimní dobrodružství plné koncertů, lahodného svařeného vína a proslulých vánočních trhů. V nadcházejícím adventním období připravil hotel bohatý sváteční program, který zahřeje srdce nejen jeho hostům.

Vánoční zážitek v hotelu The Mozart Prague

Začněte adventní sezonu charitativním adventním trhem, který proběhne od 1. do 3. prosince. Ve spolupráci s charitativní organizací Act for Others vytvořil hotel The Mozart Prague jedinečný magický zážitek, kde můžete zažít atmosféru adventních trhů a zároveň přispět na dobrou věc. Vstupné a otevírací doba: pro pátek 1. 12. je 150 CZK od 16–17 h a 250 CZK od 17–22 h, pro sobotu 2. 12. je 150 CZK od 11–22 h a pro neděli 3. 12. je 150 CZK od 11–18 h.

Pro milovníky gastronomie je připraveno speciální sváteční menu, které bude k dispozici od 27. listopadu do 26. prosince. Šéfkuchař připravil tříchodové sezónní menu, zahrnující například parfait z foie gras, roládu z krůtích prsou nebo domácí cheesecake. Menu bude každý týden laděno v nových harmoniích chutí, přinášejíc tak vždy nové a vzrušující gastronomické zážitky. Cena speciálního svátečního menu je 1395 Kč za osobu.

Vánoční zážitek v hotelu The Mozart Prague

 Štědrovečerní večeře v hotelu The Mozart Prague je ideální volbou pro ty, kdo hledají kombinaci tradiční atmosféry a luxusu. Vychutnávejte si dýňovou polévku s černým lanýžem, krůtí roládu nebo pikantní pečenou dýni a nechte se hýčkat dezertním bufetem plným lahodných pochoutek. Štědrovečerní večeře od 18 hodin v hotelu The Mozart Prague za cenu 2950 Kč za osobu je ideální volbou pro ty, kdo si chtějí užít Štědrý den bez vaření a vychutnat si úžasnou vánoční atmosféru starého města.

Vánoční brunch bude skvělou příležitostí strávit 2. svátek vánoční v klidné atmosféře hotelu The Mozart Prague. Odpolední brunch proběhne 26. prosince od 13 do 17 hodin, a kromě bohatého slaného i sladkého rautu si hosté mohou vychutnat lahodnou polévku a jeden ze tří servírovaných hlavních chodů. Bude to skvělá příležitost jak si zpestřit sváteční dny a užít si je v pohodlí hotelové restaurace. Cena speciálního odpoledního brunche je 2500 Kč v nealkoholickém balíčku, 2990 Kč v alkoholickém balíčku, 445 Kč pro děti ve věku 5–11 let a 290 Kč pro děti do 4 let.

Vrcholem celého svátečního období bude silvestrovská večeře a párty ve stylu Disco Fever. Kromě bohatého bufetu a servírovaného hlavního chodu, jako je australská jehněčí kotleta nebo humr Thermidor, si můžete po novoročním přípitku vychutnat pohled na centrum města ozářené barevným ohňostrojem. Silvestr bude vrcholem sváteční sezony za cenu 4800 Kč včetně sklenky šampaňského.

Přijďte a zažijte kouzlo Vánoc a oslavte nový rok v srdci Prahy v malebném hotelu The Mozart Prague!

Hotel The Mozart PragueThe Mozart Prague