Šampaňský dům Veuve Clicquot odhaluje hravé letní retro balení v podobě audiokazety

Šampaňský dům Veuve Clicquot přináší veselou limitovanou edici balení v retro stylu ukrývající ikonické šampaňské Veuve Clicquot Yellow Label. Přivítejte blížící se léto s touto hravou limitovanou edicí boxů ve tvaru audiokazet, které vás přenesou do stylových 70. a 80. let. 
VEUVE CLICQUOT PŘINÁŠÍ LIMITOVANOU EDICI RETRO BALENÍ

Láhev ikonického šampaňského Veuve Clicquot Yellow Label je nově k dostání ve stylovém balení v podobě designové retro kazety. K dostání bude ve třech jedinečných designech s motivy plnými optimismu a svobody.  

VEUVE CLICQUOT PŘINÁŠÍ LIMITOVANOU EDICI RETRO BALENÍ

Po naskenování QR kódu na dárkovém boxu na vás čekají speciálně připravené playlisty, například „So Retro“, které váš zážitek při vychutnávání ještě umocní. Nová hravá kolekce Veuve Clicquot je perfektním doplňkem, ať se chystáte na setkání s přáteli, nebo chcete někomu blízkému jednoduše ukázat, jak moc vám na něm záleží. 

VEUVE CLICQUOT PŘINÁŠÍ LIMITOVANOU EDICI RETRO BALENÍ

Šampaňský dům Veuve Clicquot se zavázal eliminovat plastové obaly. Celulózový odpad znovu využívá na vytvoření klínu, který drží láhev v krabici, čímž je obal 100% recyklovatelný a kompostovatelný. Obal lze navíc snadno odejmout a znovu využít. Obdobně jako se dříve znovu a znovu nahrávalo na audiokazety.  

VEUVE CLICQUOT PŘINÁŠÍ LIMITOVANOU EDICI RETRO BALENÍ

Tuto limitovanou edici je možné zakoupit ve specializovaných prodejnách a e-shopech s vínem.

RetroŠampaňský důmVEUVE CLICQUOTVEUVE CLICQUOT PŘINÁŠÍ LIMITOVANOU EDICI BALENÍ V RETRO STYLU