Limitovaná edice whisky Glenmorangie A Tale of Winter přináší inspiraci na horké drinky

Skotská palírna Glenmorangie představuje limitovanou edici whisky Glenmorangie A Tale of Winter zahalené do vůní a chutí zimy, evokující příjemný pocit zabalení se v chladný zimní den do huňatého svetru u rozpáleného krbu, když za okny padají sněhové vločky. Tato třináctiletá jednosladová skotská whisky, která dozrávala v sudech po sicilském víně Marsala, je plná ovocných a medových chutí s tóny kakaa, medu a koření. Hravé chutě této limitované ediceinspirovaly sérii lahodných zimních nápojů, které se snadno vytvářejí i doma.

WHISKY GLENMORANGIE A TALE OF WINTER

Glenmorangie A Tale of Winter zachycuje hřejivý pocit, když se v zimě, kdy je vše pokryté sněhovou nadílkou, zabalíte do příjemného měkkého svetru. Tato nová, zimně laděná limitovaná edice vznikla, když Dr Bill Lumsden, který stojí v čele Glenmorangie týmu, seděl u krbu ve svém domě ve Skotsku zahalený v tom nejbarevnějším vzorovaném svetru a jeho dům byl celý pokrytý sněhem. Zasnil se tehdy, co kdyby dokázal přenést radost z útulných chvil strávených uvnitř u ohně, zatímco všude kolem ležel sníh? A jeho sen se nakonec stal skutečností. Whisky Glenmorangie A Tale of Winter vás svou jantarovou barvou a plnou chutí s tóny ovoce, kakaa, medu a koření skutečně přenese do magických a hřejivých momentů. Glenmorangie A Tale of Winter zrála celkem 13 let a její dozrávání probíhalo v sudech po sicilském víně Marsala.

Zimní inspirace na koktejly Glenmorangie

Glenmorangie A Tale of Winter inspirovala sérii horkých drinků, které si snadno vytvoříte i v pohodlí domova, nejlépe v zasněžený zimní večer.

WHISKY GLENMORANGIE A TALE OF WINTER
A TALE OF WINTERGLENMORANGIEWhiskyWHISKY GLENMORANGIE A TALE OF WINTER