Spolupráce Hublot a Karolíny Plíškové pokračuje

Značka Hublot, synonymum švýcarské preciznosti a luxusu, s radostí oznamuje, že její společná cesta s Karolínou Plíškovou, jednou z nejzářivějších hvězd světového tenisu a hrdou ambasadorkou Hublotu od roku 2017, nadále pokračuje. Česká tenisová hvězda nedávno navštívila pražský butik v Široké ulici, kde obdivovala nové modely hodinek pro rok 2024. Tyto okamžiky byly zachyceny v sérii fotografií, které dokonale ztělesňují dynamiku a eleganci Karolíny i značky Hublot.

Karolína, která se na tenisových kurtech po celém světě proslavila svou bojovností i elegancí, pokračuje ve své cestě za tenisovými triumfy, přičemž její nedávné úspěchy jsou jasným důkazem její nezlomné vůle a ambicí. Hublot se těší, že bude Karolíně i nadále stát po boku, a oslavovat společné hodnoty jako je: vášeň, inovace a odhodlání být vždy o krok napřed.

Snímky nejenže odhalují Karolíninu přirozenou eleganci a sportovní dynamiku, ale také reflektují nekonečnou inovaci a sofistikovanost, které Hublot přináší do světa luxusních hodinek. Toto partnerství je příkladem, kde se spojuje tradiční řemeslná dovednost s inovací, oslavující každý moment s nekonečným citem pro styl a výkon.

Spolupráce Hublot a Karolíny Plíškové pokračuje

Karolína Plíšková

Karolína Plíšková, narozená 21. března 1992 v Lounech, je česká profesionální tenistka, která si získala světovou proslulost svým vynikajícím herním stylem a úspěchy na mezinárodní tenisové scéně.

S tenisem začala Plíšková již v dětství a brzy se projevila jako talentovaná hráčka s výrazným potenciálem. Její první velký průlom přišel v roce 2010, když vyhrála juniorskou dvouhru na Australian Open. Tento úspěch jí otevřel cestu k profesionální kariéře. Její výrazný servis a silné údery z obou stran kurtu jí pomohly dosáhnout mnoha vítězství na okruhu WTA. Plíšková v průběhu kariéry získala několik titulů ve dvouhře a byla pravidelně umístěna v žebříčku nejlepších hráček světa. V roce 2016 dosáhla nejvyššího individuálního žebříčkového umístění jako světová číslo jedna ve dvouhře.

Spolupráce Hublot a Karolíny Plíškové pokračuje

Výrazně se prosadila i ve čtyřhře, kde dosáhla úspěchů s různými spoluhráčkami. Její hra je známá pro precizní údery, včetně nekompromisního servisu a útočného stylu.

Karolína Plíšková je také klíčovou postavou českého fedcupového týmu, kde přispěla k úspěchům týmu v této prestižní týmové soutěži.

Mimo kurt je Karolína známá svou profesionalitou, odhodláním a výrazným osobnostním stylem. Je považována za jednu z nejlepších českých tenistek své generace a patří mezi významné postavy světového tenisu.

LVMH Watch Week 2024 představuje novinky Hublot

LVMH Watch Week 2024 představuje novinky Hublot LVMH Watch Week 2024 je důkazem, že Hublot opět překračuje hranice...

Značka Hamilton partnerem filmu DUNA: Part Two

Značka Hamilton partnerem filmu DUNA: Part Two Hodinářská značka Hamilton je proslulá spojením s filmem, přesněji s...

Kampaň Carollinum s Tomášem Berdychem

ČAS PLAVAT PROTI PROUDU Společnost Carollinum, lídr v prodeji exkluzivních hodinářských značek na českém trhu,...

Antiquorum Hongkong

Important Modern & Vintage Timepieces & Jewelry  Hongkong  13. 6. 2023 Aukční síň Antiquorum uspořádala v...

Hublot představil ambasadora Nobody Listen

HUBLOT VE SVÉ RODINĚ VÍTÁ JAKUBA STRACHA ALIAS DJ NOBODYLISTEN Hublot mezi přátele své značky vítá další slavné české...

HUBLOT BIG BANG UNICO NESPRESSO ORIGIN

BIG BANG UNICO NESPRESSO ORIGIN Jedinečná fúze inovací a udržitelnosti dvou ikonických švýcarských značek Praha, 24....

Frederique Constant Classic Tourbillon

Frederique Constant Classic Tourbillon Letošní rok je pro značku Frederique Constant mimořádně významný. Jednak tím,...

Baume & Marcier Riviera

Baume & Marcier Riviera Počátky hodinářské značky Baume & Mercier sahají do hluboké minulosti, konkrétně do...

Antiquorum 2023

Aukce hodinek v Ženevě Aukční dům Antiquorum uspořádala ve dnech 14. a 15. 5. 2023 aukci hodinek Important Modern...

Hublot Spirit of Big Bang Sang Bleu

Hublot Spirit of Big Bang Sang Bleu Již sedmým rokem a třetím modelem hodinek Spirit of Big Bang Sang Bleu potvrzují...
HUBLOTKarolína Plíškováspolupráce