LVMH Watch Week 2024 představuje novinky Hublot

LVMH Watch Week 2024 je důkazem, že Hublot opět překračuje hranice možného. Hodinářská společnost Hublot světu odhalila své nejnovější výtvory, které posouvají hranice hodinářství. Každý model v této kolekci odkrývá příběh umění, designu a inovace. Od unikátních materiálů přes drahokamové skvosty až po kolaborace s renomovanými umělci, Hublot znovu ukazuje, jak může být svět času fascinující a nekonečně proměnlivý. Prozkoumejte s námi nové objevy, kde se tradice snoubí s budoucností v dokonalé harmonii.

LVMH Watch Week 2024 představuje novinky Hublot

MP-10 Tourbillon Weight Energy System

MP-10 Tourbillon Weight Energy System

Hublot opět posouvá hranice hodinářství s novým kouskem MP-10 Tourbillon Weight Energy System v titanovém provedení, který opouští tradiční ciferníky a ručičky ve prospěch inovativního zobrazení a automatického nátahu díky lineárním závažím. Uvedení nového kousku z dílny Manufacture Piece (MP) je vždy s napětím očekáváno. A MP-10 Tourbillon Weight Energy System Titanium není výjimkou. Tento model okamžitě upoutá pozornost svým zaobleným designem, elegantním provedením a safírovým krytem nevídané složitosti. Uvnitř se skrývá neméně sofistikovaný mechanismus, představující dokonalou symbiózu formy a funkce. Mechanická a estetická síla jsou zde nerozlučně spojeny, což je klíčový princip kolekcí MP. V místě, kde se estetika a mechanika prolínají, nabízí Hublot odvážnou přepracovanou verzi klasických hodinářských komplikací. Tato avantgardní kreace, vyzbrojená safírovým krytem nevídané složitosti, je dokonalou fúzí formy a funkce, která znovu definuje klasické hodinářské komplikace. Limitovaná edice MP-10 Tourbillon Weight Energy System Titanium brzy ozdobí zápěstí vybrané skupiny sběratelů.

LVMH Watch Week 2024 představuje novinky Hublot

Big Bang Unico Saxem Green

Big Bang Unico Saxem Green

Hublot odhaluje druhý odstín svého revolučního materiálu SAXEM, který je stejně odolný jako safír, ale barva je zářivější. Přestože SAXEM a safír mají rozdílné vlastnosti, oba pocházejí z inovativních laboratoří společnosti Hublot
a staly se charakteristickými materiály značky. Safír se vyrábí z oxidu hlinitého, ke kterému jsou přidávány kovové oxidy, aby se dosáhlo různých barev. Na rozdíl od toho je SAXEM barven pomocí prvků vzácných zemin. Zatímco safír má trojúhelníkovou (třístrannou) strukturu, SAXEM se vyznačuje kubickou (čtyřstrannou) formou. Příliš chemické detaily? Možná, ale od té doby, co se Hublot etabloval jako integrovaná manufaktura, byl výzkum a vývoj vždy v centru jeho zájmu. To platilo již při otevření manufaktury v Nyonu v roce 2009 a platí to i 15 let poté. Nový Big Bang Unico Green SAXEM je toho důkazem.

LVMH Watch Week 2024 představuje novinky Hublot

Spirit of Big Bang 32mm Jewellery

Spirit of Big Bang 32mm Jewellery

Na pomezí hodinářství a klenotnictví se zrodil úchvatný model Spirit of Big Bang 32mm. Mistři v osazování drahokamů proměnili šest 32mm modelů v zářivé skvosty a barevné duhy. V nabídce jsou v provedení King Gold (18k zlaté slitiny Hublot) nebo nerezové oceli. Modely Spirit of Big Bang 32mm Jewelry se pyšní útlým designem, který podtrhuje jejich elegantní lesk a přeměňuje je na okouzlující šperky. Spirit of Big Bang spojuje design Big Bang a jedinečné odborné znalosti značky ve tvaru hodinek tonneau. Model je osazen šesti šroubky ve tvaru písmene H z titanu, automatickým vlastním strojkem, unikátní konstrukcí pouzdra typu „sandwich“, která umožňuje neomezené kombinace materiálů, doplněné pohodlnými vyměnitelnými řemínky s rozepínací sponou. Hodinky skutečně oslavující umění fúze.

LVMH Watch Week 2024 představuje novinky Hublot

Classic Fusion Tourbillon Orlinski Ceramic

Classic Fusion Tourbillon Orlinski Ceramic

Nová umělecká spolupráce značky Hublot s Richardem Orlinski, nejprodávanějším francouzským umělcem, dokonale reprezentuje filozofii „Art of Fusion“. Classic Fusion Tourbillon Orlinski Ceramic přináší kombinaci výrazné barvy, odvážného designu, vynikající mechaniky, skeleton tourbillonu a pětidenní rezervy chodu, vše bez kompromisů. Hodinky, inspirované Orlinského sochami, jsou jako umělecká díla. Jeden z modelů září slunečním svitem, jeho pouzdro, řemínek, luneta, ručičky a indexy jsou celé ve žluté barvě. „Bijícím srdcem“ modelu je ručně natahovaný strojek HUB6021, který si získal oblibu mezi znalci značky. Jeho komponenty, jako korunka a šest šroubků ve tvaru H kolem lunety, jsou umístěny tak, že vytvářejí dojem, jako by byly zavěšené v prostoru černými PVD skeletonovými můstky. Díky safírovým skleněným částem na přední a zadní straně hodinky Classic Fusion Tourbillon Orlinski vždy zachytí světlo. Tento model představuje další významný milník ve spojení Hublot s uměleckým světem.

 

BB MEDIA CONSULTING

Spolupráce Hublot a Karolíny Plíškové pokračuje

Spolupráce Hublot a Karolíny Plíškové pokračuje Značka Hublot, synonymum švýcarské preciznosti a luxusu, s radostí...

Značka Hamilton partnerem filmu DUNA: Part Two

Značka Hamilton partnerem filmu DUNA: Part Two Hodinářská značka Hamilton je proslulá spojením s filmem, přesněji s...

Kampaň Carollinum s Tomášem Berdychem

ČAS PLAVAT PROTI PROUDU Společnost Carollinum, lídr v prodeji exkluzivních hodinářských značek na českém trhu,...

Antiquorum Hongkong

Important Modern & Vintage Timepieces & Jewelry  Hongkong  13. 6. 2023 Aukční síň Antiquorum uspořádala v...

Hublot představil ambasadora Nobody Listen

HUBLOT VE SVÉ RODINĚ VÍTÁ JAKUBA STRACHA ALIAS DJ NOBODYLISTEN Hublot mezi přátele své značky vítá další slavné české...

HUBLOT BIG BANG UNICO NESPRESSO ORIGIN

BIG BANG UNICO NESPRESSO ORIGIN Jedinečná fúze inovací a udržitelnosti dvou ikonických švýcarských značek Praha, 24....

Frederique Constant Classic Tourbillon

Frederique Constant Classic Tourbillon Letošní rok je pro značku Frederique Constant mimořádně významný. Jednak tím,...

Baume & Marcier Riviera

Baume & Marcier Riviera Počátky hodinářské značky Baume & Mercier sahají do hluboké minulosti, konkrétně do...

Antiquorum 2023

Aukce hodinek v Ženevě Aukční dům Antiquorum uspořádala ve dnech 14. a 15. 5. 2023 aukci hodinek Important Modern...

Hublot Spirit of Big Bang Sang Bleu

Hublot Spirit of Big Bang Sang Bleu Již sedmým rokem a třetím modelem hodinek Spirit of Big Bang Sang Bleu potvrzují...
Hodinky HUBLOTHUBLOTLVMHWatch WeekWatch Week 2024