TAG Heuer Carrera Plasma Diamond d´Avant-Garde

Dosud známá především díky vysoce přesným sportovním hodinkám učinila značka TAG Heuer zásadní průlom v luxusním hodinářském průmyslu prezentací plazmového modelu Carrera zdobeného laboratorně zhotovenými růžovými a čirými diamanty.

Cílem, jak poznamenal výkonný ředitel firmy Frédérique Arnault, bylo rozšířit špičkový segment značky o tento první unikátní barevný laboratorní kousek u příležitosti letošního 60. výročí TAG Heuer Carrera. 

TAG Heuer Carrera Plasma Diamond d´Avant-Garde

„Nové hodinky TAG Heuer Plasma Diamond d’Avant-Garde se dodávají s pouzdrem z bílého zlata o průměru 36 mm, korunku zdobí růžový 1,3karátový diamant Carrera Plasma. Laboratorní diamanty vyplňující číselník se vyznačují totožnými mechanickými vlastnostmi, včetně tvrdosti a vzhledu, jako přírodní drahokamy, jsou jeden jako druhý a dodávají úžasný světelný efekt jednolitosti. Číselník dále zdobí 12 indexů z bílého zlata a hodinové a minutové skeletonizované ručky. Řemínek je z černé aligátoří kůže s přezkou z bílého zlata. 

K pohonu slouží TAG Heuer Caliber 7 Automatic, viditelný safírovým dýnkem. 

Model, poprvé slavnostně představený na letošním Watches & Wonders, bude komerčně  dostupný v limitovaném množství v buticích značky po celém světě koncem letošního roku. Jedná se však pouze o první prototyp, další barevné  modely budou následovat.

HodinkyTAG Heuer